מארז מחשב SILVERSTONE SUGO 14 BLACK
₪472.00
מארז מחשב SILVERSTONE SUGO 14 BLACK
מאפיינים
| סוג מארזSFF | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic |
| מידותW=247 H=215 D=368mm | תאימות ללוח אםMini ITX \ Mini DTX | Bays 5.251 |
| Hard Drive 2.53 | Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 |
תיאור
מארז SFF בצבע שחור, תואם ללוחות אם Mini ITX ו-Mini DTX, במידות W=247mm, H=215mm, D=368mm. המארז כולל יציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0 וכניסת Earphone/Mic. תומך בספקי כוח ATX, עם מקום ל-1 Bay 5.25, 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-3 כונני Hard Drive בגודל 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 180 מ"מ, ועיצוב תרמי כולל מאוורר אחורי בקוטר 120 מ"מ. אורך מקסימלי של כרטיס גרפי הוא 330 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב SILVERSTONE SUGO 14 BLACK
כללי
| סוג מארז | SFF |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic |
|---|
מבנה
| מידות | W=247 H=215 D=368mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini ITX \ Mini DTX |
נוסף
| Bays 5.25 | 1 |
|---|---|
| Hard Drive 2.5 | 3 |
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length 330mm |
| ספק כח | Support ATX |
| עיצוב תרמי | Included Fan Rear 1x120mm |