מארז מחשב GIGABYTE AORUS C500 GLASS
₪1071.00
מארז מחשב GIGABYTE AORUS C500 GLASS
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=250 H=548 D=482mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)190 | הערותMax GPU Length 420mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידותיו הן 250 מ"מ רוחב, 548 מ"מ גובה ו-482 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C. תאורת ARGB מוסיפה נופך אסתטי, בעוד שהעיצוב התרמי כולל מאווררי ARGB PWM מותקנים בקדמת המארז (3x120mm) ובחלק האחורי (1x120mm). המארז תומך בשני כונני 3.5 אינץ' ושניים נוספים בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 190 מ"מ, ואורך מקסימלי של כרטיס גרפי הוא 420 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב GIGABYTE AORUS C500 GLASS
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=250 H=548 D=482mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 190 |
| הערות | Max GPU Length 420mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Installed ARGB PWM Fans Front 3x120mm & Rear 1x120mm |