מארז מחשב ANTEC FLUX WHITE
₪463.00
מארז מחשב ANTEC FLUX WHITE
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=239 H=502 D=484mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.51+2 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 | הערותMax GPU Length ≤ 408mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תואם ללוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 239 מ"מ רוחב, 502 מ"מ גובה ו-484 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C. תומך בהתקנת עד 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינצ' ועד 3 כונני Hard Drive בגודל 2.5 אינצ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 180 מ"מ. עיצוב תרמי כולל מאווררים עם טכנולוגיית PWM: 3 מאווררי 120 מ"מ בחזית, מאוורר 120 מ"מ על כיסוי ספק הכוח ומאוורר 140 מ"מ בחלק האחורי. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 408 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC FLUX WHITE
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=239 H=502 D=484mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 1+2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 408mm |
| עיצוב תרמי | Included Fans PWM: Front 3x120mm & Reverse on PSU Shroud 1x120mm + Rear 1x140mm |