מארז מחשב ANTEC FLUX PRO WHITE
₪774.00
מארז מחשב ANTEC FLUX PRO WHITE
מאפיינים
| סוג מארזFull Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=245 H=545 D=530mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+4 |
| Hard Drive 3.54 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)190 | הערותMax GPU Length ≤ 455mm |
תיאור
מארז Full Tower בצבע לבן, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 245 מ"מ רוחב, 545 מ"מ גובה ו-530 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C. המארז מציע מקום ל-4 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+4 כוננים בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 190 מ"מ. עיצוב תרמי מתקדם עם מאווררים מותקנים מראש: 3 מאווררי 140 מ"מ בחזית, 1 מאוורר 140 מ"מ מאחור ו-2 מאווררי 120 מ"מ בתחתית, הניתנים להפיכה. אורך מקסימלי עבור כרטיס גרפי הוא 455 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC FLUX PRO WHITE
כללי
| סוג מארז | Full Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=245 H=545 D=530mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+4 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 4 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 190 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 455mm |
| עיצוב תרמי | Pre-Installed Fans: Front 3x140mm & Rear 1x140mm & Reversible Bottom 2x120mm |