      Out of stock Product code: S32BM700UM
      Samsung Brand
      Specification
      ColorBlack ManufacturerSamsung Product TypeComputer Monitor
      Screen ModelS32BM700UM USB-C HubIncluded Weight6.5 kg
      Built-in SpeakersIncludes MicrophoneNone Panel TypeVA
      All Attributes
      Description
      Samsung computer screen model S32BM700UM in black, with a screen size of 31.5" and a resolution of 3840×2160, refresh rate of 60Hz, VA panel type, built-in speakers, weight of 6.5 kg, and a three-year warranty by the official importer's laboratories Electis.
      Specifications Computer Screen Samsung 32" Smart Monitor M7 SMART (WIFI & BT)
      General
      Color Black
      Manufacturer Samsung
      Product Type Computer Monitor
      Screen Model S32BM700UM
      Additional Features
      USB-C Hub Included
      Weight 6.5 kg
      Audio
      Built-in Speakers Includes
      Microphone None
      Display
      Panel Type VA
      Refresh Rate 60Hz
      Resolution 3840×2160
      Screen Coating Matte
      Screen Size 31.5"