Computer Case LIAN-LI SUP01 WHITE
₪681.00
Computer Case LIAN-LI SUP01 WHITE
Specification
| Case TypeMid Tower | ColorWhite | 2.5" Drive Bays2+2 |
| 3.5" Drive Bays2 | Lighting TypeARGB | Maximum CPU Cooler Height (mm)80 |
| NotesMax GPU Length 400 mm | Thermal DesignIncluded PWM Fans 3x120mm | Front PortsUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
Description
White Mid Tower case, compatible with ATX, Micro ATX, and Mini ITX motherboards. The dimensions of the case are 212 mm width, 534 mm height, and 404 mm depth. The case is equipped with front USB 3.0, Earphone/Mic, and USB Type-C ports, and offers ARGB lighting. It supports two 3.5-inch hard drives and four 2.5-inch drives (2+2). The maximum CPU cooler height is 80 mm, and the thermal design includes a 3x120 mm PWM fan. The maximum supported graphics card length is 400 mm.
Specifications Computer Case LIAN-LI SUP01 WHITE
General
| Case Type | Mid Tower |
|---|---|
| Color | White |
Additional
| 2.5" Drive Bays | 2+2 |
|---|---|
| 3.5" Drive Bays | 2 |
| Lighting Type | ARGB |
| Maximum CPU Cooler Height (mm) | 80 |
| Notes | Max GPU Length 400 mm |
| Thermal Design | Included PWM Fans 3x120mm |
Connections
| Front Ports | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
Structure
| Motherboard Compatibility | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
|---|---|
| Overall Dimensions | W=212 H=534 D=404 mm |