Original HP 650 Tri-Color Ink Cartridge for HP DeskJet Ink Advantage Printers
₪58.00
Original HP 650 Tri-Color Ink Cartridge for HP DeskJet Ink Advantage Printers
Specification
| ColorTri-Color | ManufacturerHP | ModelCZ102AE |
| Product TypeInk Cartridge | Series650 | Compatible PrintersHP DeskJet Ink Advantage 1015 / 1515 / 2515 / 2545 / 2645 / 3515 / 3545 / 4515 / 4645 |
| Depth37 mm | Height113 mm | Weight0.05 kg |
Description
Original HP 650 ink cartridge model CZ102AE in tri-color, featuring dye-based ink and a print yield of approximately 200 pages. Compatible with HP DeskJet Ink Advantage 1015 / 1515 / 2515 / 2545 / 2645 / 3515 / 3545 / 4515 / 4645 printers. Features fade-resistant printing and recycled content, backed by a 1-month warranty.
Specifications Original HP 650 Tri-Color Ink Cartridge for HP DeskJet Ink Advantage Printers
General
| Color | Tri-Color |
|---|---|
| Manufacturer | HP |
| Model | CZ102AE |
| Product Type | Ink Cartridge |
| Series | 650 |
Compatibility
| Compatible Printers | HP DeskJet Ink Advantage 1015 / 1515 / 2515 / 2545 / 2645 / 3515 / 3545 / 4515 / 4645 |
|---|
Dimensions and Weight
| Depth | 37 mm |
|---|---|
| Height | 113 mm |
| Weight | 0.05 kg |
| Width | 115 mm |
Printing
| Ink Type | Dye-Based |
|---|---|
| Page Yield | Approximately 200 Pages |
Additional Features
| Fade Resistance | Yes |
|---|---|
| Original Cartridge | Yes |
| Recycled Content | Yes |
Warranty
| Warranty Period | One Month |
|---|