Touchscreen smart monitor LG Smart Monitor Swing IPS 31.5" 4K UHD
₪4465.00
Touchscreen smart monitor LG Smart Monitor Swing IPS 31.5" 4K UHD
Specification
| Brightness350 cd/㎡ | Colors1.07B | ConnectionsUSB-C x3 |
| Maximum Resolution3840 × 2160 | Response Time5ms | SpeakersYes |
| Weight21.2 kg | Refresh Rate60Hz | PackagedHDMI cable, remote control |
Description
Computer monitor model 32U889SA-W with a 31.5-inch display, featuring an IPS panel, 3840×2160 resolution and 16:9 aspect ratio, 60Hz refresh rate and 5ms response time, brightness of 350 cd/m², contrast ratio of 1000:1 and 1.07 billion colors display, viewing angles of 178°/178°, with built-in speakers, including HDMI and USB-C ports, supporting HDR10, webOS and AirPlay 2, VESA 100x100 mount compatibility, dimensions with stand 726.4×1313.2×419.1 mm and without stand 726.4×436.9×27.9 mm, weight 21.2 kg, and includes HDMI cable and remote control.
Specifications Touchscreen smart monitor LG Smart Monitor Swing IPS 31.5" 4K UHD
General
| Brightness | 350 cd/㎡ |
|---|---|
| Colors | 1.07B |
| Connections | USB-C x3 |
| Maximum Resolution | 3840 × 2160 |
| Response Time | 5ms |
| Speakers | Yes |
| Weight | 21.2 kg |
| Refresh Rate | 60Hz |
Included
| Packaged | HDMI cable, remote control |
|---|
Measurements
| With Stand | 726.4x1313.2x419.1 mm |
|---|---|
| Without Stand | 726.4x436.9x27.9 mm |
Ratio
| Contrast | 1000:1 (typical) |
|---|---|
| Height-Width | 16:9 |
Screen
| Model | 32U889SA-W |
|---|
Size
| Display | 31.5" |
|---|
Type
| Panel | IPS |
|---|
View
| Angle | 178° / 178° |
|---|
Specification
| PIVOT | No |
|---|---|
| Technology | HDR10, webOS, AirPlay 2 |
| VESA Standard | 100x100, wall mountable |