Anker 332 USB-C Hub (5-in-1)
₪199.00
Anker 332 USB-C Hub (5-in-1)
Specification
| Product name341 USB-C Hub (7-in-1) | Colorgray | ManufacturerAnker |
| ModelA8346 | Product TypeUSB-C hub | Warranty18 months |
| Maximum Charging Power100W (85W output) | TechnologyPower Delivery (PD) | Number of ports7 |
Description
Anker USB-C Hub model A8346 341 USB-C Hub (7-in-1) in gray, featuring 7 ports: 2×USB-A, USB-C (Power Delivery), USB-C (data), HDMI, SD, and microSD, supports Power Delivery charging up to 100W (85W output), data transfer speeds up to 5Gbps, and 4K HDMI display, built with an aluminum body, supports simultaneous operation and pass-through charging, compatible with Windows, macOS, Linux, and iPadOS with USB-C, and comes with an 18-month warranty.
Specifications Anker 332 USB-C Hub (5-in-1)
General
| Product name | 341 USB-C Hub (7-in-1) |
|---|---|
| Color | gray |
| Manufacturer | Anker |
| Model | A8346 |
| Product Type | USB-C hub |
| Warranty | 18 months |
Charging
| Maximum Charging Power | 100W (85W output) |
|---|---|
| Technology | Power Delivery (PD) |
Connections
| Number of ports | 7 |
|---|---|
| Output Types | USB-A x2, USB-C (PD), USB-C (data), HDMI, SD, microSD |
| USB-C Input | up to 100W |
| USB-C Output Power | up to 85W |
Performance
| Data Transfer Rate | up to 5 Gbps |
|---|---|
| Indicator | HDMI 4K |
Structure
| Material | aluminum |
|---|
Additional Features
| Charging mode | pass-through charging |
|---|---|
| Compatibility | Windows, macOS, Linux, iPadOS with USB-C |
| Simultaneous Charging | yes |