FRACTAL DESIGN MOOD LIGHT GRAY
₪853.00
FRACTAL DESIGN MOOD LIGHT GRAY
מאפיינים
| סוג מארזSFF | צבעאפור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=212 H=453 D=212mm | תאימות ללוח אםMini ITX | Hard Drive 2.52 |
| Hard Drive 3.51 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)110 | הערותMax GPU Length 325mm |
תיאור
מארז SFF בצבע אפור, תואם ללוח אם Mini ITX, במידות W=212 H=453 D=212mm. המארז כולל יציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C, ומספק תמיכה לספקי כוח מסוג SFX ו-SFX-L. המארז מציע מקום להתקנת דיסק קשיח בגודל 3.5 אינץ' אחד ושני דיסקים בגודל 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 110 מ"מ, ועיצוב תרמי כולל מאוורר דינמי בקוטר 180 מ"מ. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 325 מ"מ.
מפרט טכני FRACTAL DESIGN MOOD LIGHT GRAY
כללי
| סוג מארז | SFF |
|---|---|
| צבע | אפור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=212 H=453 D=212mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 110 |
| הערות | Max GPU Length 325mm |
| ספק כח | Support (SFX, SFX-L) |
| עיצוב תרמי | Included Dynamic Fan 180mm |