מארז מחשב FRACTAL DESIGN MESHIFY 3 XL BLACK SOLID
₪974.00
מארז מחשב FRACTAL DESIGN MESHIFY 3 XL BLACK SOLID
מאפיינים
| סוג מארזFull Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
| מידותW=245 H=515 D=575mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX \ SSI-EEB \ SSI-CEB \ EE-ATX | Hard Drive 2.51+4 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 | הערותMax GPU Length 512mm |
תיאור
מארז Full Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX, Mini ITX, SSI-EEB, SSI-CEB ו-EE-ATX. מידות המארז הן 245 מ"מ רוחב, 515 מ"מ גובה ו-575 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות עבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-USB 3.2. המארז מציע מקום ל-2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-1+4 כוננים בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 180 מ"מ. עיצוב תרמי מתקדם עם 3 מאווררי Momentum בקוטר 140 מ"מ. אורך מקסימלי של כרטיס גרפי הוא 512 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב FRACTAL DESIGN MESHIFY 3 XL BLACK SOLID
כללי
| סוג מארז | Full Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
|---|
מבנה
| מידות | W=245 H=515 D=575mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX \ SSI-EEB \ SSI-CEB \ EE-ATX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 1+4 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length 512mm |
| עיצוב תרמי | Included Momentum Fans 3x140mm |