FRACTAL DESIGN ERA 2 MIDNIGHT BLUE
₪1145.00
FRACTAL DESIGN ERA 2 MIDNIGHT BLUE
מאפיינים
| סוג מארזSFF | צבעכחול | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=166 H=310 D=325mm | תאימות ללוח אםMini ITX | Hard Drive 2.52 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)70 | הערותMax GPU Length 326mm | ספק כחSupport (SFX, SFX-L) |
תיאור
מארז SFF בצבע כחול, תואם ללוח אם Mini ITX, במידות W=166mm, H=310mm, D=325mm. המארז כולל יציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C, ומספק תמיכה לספקי כוח SFX ו-SFX-L. הוא מאפשר התקנה של עד שני כונני Hard Drive בגודל 2.5 אינץ' וגובה מקסימלי לקירור מעבד של 70mm. העיצוב התרמי כולל שני מאווררי 120mm עם טכנולוגיית PWM, והארץ תומך באורך כרטיס גרפי מקסימלי של 326mm.
מפרט טכני FRACTAL DESIGN ERA 2 MIDNIGHT BLUE
כללי
| סוג מארז | SFF |
|---|---|
| צבע | כחול |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=166 H=310 D=325mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 70 |
| הערות | Max GPU Length 326mm |
| ספק כח | Support (SFX, SFX-L) |
| עיצוב תרמי | Included Aspect PWM Fans 2x120mm |