FRACTAL DESIGN ERA 2 CHARCOAL
₪1145.00
FRACTAL DESIGN ERA 2 CHARCOAL
מאפיינים
| סוג מארזSFF | צבעאפור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=166 H=310 D=325mm | תאימות ללוח אםMini ITX | Hard Drive 2.52 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)70 | הערותMax GPU Length 326mm | ספק כחSupport (SFX, SFX-L) |
תיאור
מארז SFF בצבע אפור, תואם ללוח אם Mini ITX, עם מידות קומפקטיות של 166 מ"מ רוחב, 310 מ"מ גובה ו-325 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C, ומספק תמיכה לספקי כוח מסוג SFX ו-SFX-L. ניתן להתקין עד שני כונני Hard Drive בגודל 2.5 אינץ', וגובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 70 מ"מ. העיצוב התרמי כולל שני מאווררי 120 מ"מ עם טכנולוגיית PWM, והאריזות תומכות באורך כרטיס גרפי מקסימלי של 326 מ"מ.
מפרט טכני FRACTAL DESIGN ERA 2 CHARCOAL
כללי
| סוג מארז | SFF |
|---|---|
| צבע | אפור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=166 H=310 D=325mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 70 |
| הערות | Max GPU Length 326mm |
| ספק כח | Support (SFX, SFX-L) |
| עיצוב תרמי | Included Aspect PWM Fans 2x120mm |