מארז מחשב NZXT H9 ELITE WHITE
₪1071.00
מארז מחשב NZXT H9 ELITE WHITE
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
| מידותW=290 H=495 D=466mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.54+2 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)165 | הערותMax GPU Length 435mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תואם ללוחות אם מסוג ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 290 מ"מ רוחב, 495 מ"מ גובה ו-466 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות הכוללות חיבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-USB 3.2. תאורת ARGB מוסיפה מגע של צבע ודינמיות. המארז תומך בשני כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' וארבעה כוננים בגודל 2.5 אינץ' עם אפשרות להוסיף שניים נוספים. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 165 מ"מ. עיצוב תרמי מתקדם כולל שלושה מאווררים בגודל 120 מ"מ עם תאורת RGB Duo ומאוורר נוסף בגודל 120 מ"מ לשיפור זרימת האוויר. אורך כרטיס גרפי מקסימלי נתמך הוא 435 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב NZXT H9 ELITE WHITE
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
|---|
מבנה
| מידות | W=290 H=495 D=466mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 4+2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 165 |
| הערות | Max GPU Length 435mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Includes Fans: 3x120mm RGB Duo & 1x120mm Quiet Airflow |