מארז מחשב NZXT H7 FLOW WHITE
₪555.00
מארז מחשב NZXT H7 FLOW WHITE
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
| מידותH=505 W=230 D=480mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+2 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)185 | הערותMax GPU Length 410mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תואם ללוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן H=505mm, W=230mm, D=480mm. כולל יציאות קדמיות עבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-USB 3.2. המארז תומך בשני כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ושניים נוספים בגודל 2.5 אינץ', עם אפשרות להוסיף עוד שניים נוספים באותו גודל. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 185mm, ועיצוב תרמי כולל מאוורר שקט בגודל 2x120mm. אורך מקסימלי של כרטיס גרפי הוא 410mm.
מפרט טכני מארז מחשב NZXT H7 FLOW WHITE
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
|---|
מבנה
| מידות | H=505 W=230 D=480mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 185 |
| הערות | Max GPU Length 410mm |
| עיצוב תרמי | Quiet Airflow Fan 2x120mm |