מארז מחשב NZXT H510 MATTE BLACK/RED
₪394.00
מארז מחשב NZXT H510 MATTE BLACK/RED
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור \ אדום | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
| מידותW=210 H=460 D=428mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+1 |
| Hard Drive 3.52+1 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)165 | הערותMax GPU Length 381mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור ואדום, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 210 מ"מ רוחב, 460 מ"מ גובה ו-428 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות עבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-USB 3.2. הוא תומך בהתקנת 2+1 כונני 3.5 אינץ' ו-2+1 כונני 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 165 מ"מ, ועיצוב התרמי כולל מאוורר בגודל 120 מ"מ בחלק העליון ומאוורר נוסף בגודל 120 מ"מ בחלק האחורי. אורך כרטיס גרפי מקסימלי נתמך הוא 381 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב NZXT H510 MATTE BLACK/RED
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור \ אדום |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
|---|
מבנה
| מידות | W=210 H=460 D=428mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2+1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 165 |
| הערות | Max GPU Length 381mm |
| עיצוב תרמי | Included Fans Top 1x120mm & Rear 1x120mm |