מארז מחשב ANTEC C3 ARGB WHITE
₪375.00
מארז מחשב ANTEC C3 ARGB WHITE
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
| מידותW=210 H=485 D=470mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.53+1 |
| Hard Drive 3.51 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)160 | הערותMax GPU Length ≤ 415mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 210 מ"מ רוחב, 485 מ"מ גובה ו-470 מ"מ עומק. המארז מצויד ביציאות קדמיות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-RGB Controller. תאורת ARGB מוסיפה נופך אסתטי, עם מאווררים כלולים בגובה 120 מ"מ: שלושה בצד הימני ומאוורר נוסף בחלק האחורי. המארז תומך בכונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' (1 יחידה) ובגודל 2.5 אינץ' (3+1 יחידות). גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 160 מ"מ, ואורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 415 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC C3 ARGB WHITE
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=210 H=485 D=470mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 3+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 160 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 415mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included ARGB Fans: Reverse On Right Side 3x120mm & Rear 1x120mm |