מארז מחשב ANTEC AX1000 ARGB LITE
₪268.00
מארז מחשב ANTEC AX1000 ARGB LITE
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
| מידותW=235 H=470 D=480mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+1 |
| Hard Drive 3.51+1 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)185 | הערותMax GPU Length ≤420mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 235 מ"מ רוחב, 470 מ"מ גובה ו-480 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-RGB Controller. המארז מצויד בתאורת ARGB עם מאוורר קדמי של 3x140 מ"מ ומאוורר אחורי של 1x140 מ"מ, מה שמספק עיצוב תרמי יעיל. תומך בהתקנת 1+1 כונני 3.5 אינץ' ו-2+1 כונני 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 185 מ"מ, ואורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 420 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC AX1000 ARGB LITE
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=235 H=470 D=480mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 1+1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 185 |
| הערות | Max GPU Length ≤420mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included ARGB Fan Front 3x140mm & Rear 1x140mm |