סוללת גיבוי Anker Zolo Power Bank (10K, 35W) עם כבלי USB-C כפולים מובנים — כחול
₪138.00
סוללת גיבוי Anker Zolo Power Bank (10K, 35W) עם כבלי USB-C כפולים מובנים — כחול
מאפיינים
| שם מוצרZolo PowerBank 35W 10000mAh | אחריותשנה | דגםA1680H32 |
| יצרןAnker | סוג מוצרסוללה חיצונית | צבעכחול |
| הספק יציאת USB-A5V⎓3A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A (22.5W Max) | הספק יציאת USB-C5V⎓3A, 9V⎓3A, 10V⎓2.25A, 12V⎓2.5A, 15V⎓2A, 20V⎓1.5A (35W Max) | הספק כולל5V⎓3A (15W Max) |
תיאור
סוללה חיצונית Anker דגם A1680H32 Zolo PowerBank 35W 10000mAh בצבע כחול, עם קיבולת 10000mAh וסוללת ליתיום, הספק טעינה מירבי 35W עם טעינה מהירה, כוללת 4 יציאות USB-A, USB-C וכבלי USB-C מובנים x2, תמיכה בטעינה במקביל לעד 4 מכשירים ומצב טפטוף, מתאימה לסמארטפונים ואביזרים, משקל 200 גרם, כוללת מערכת הגנה ActiveShield 2.0, ואחריות לשנה.
מפרט טכני סוללת גיבוי Anker Zolo Power Bank (10K, 35W) עם כבלי USB-C כפולים מובנים — כחול
כללי
| שם מוצר | Zolo PowerBank 35W 10000mAh |
|---|---|
| אחריות | שנה |
| דגם | A1680H32 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | סוללה חיצונית |
| צבע | כחול |
חיבורים
| הספק יציאת USB-A | 5V⎓3A, 9V⎓2A, 10V⎓2.25A, 12V⎓1.5A (22.5W Max) |
|---|---|
| הספק יציאת USB-C | 5V⎓3A, 9V⎓3A, 10V⎓2.25A, 12V⎓2.5A, 15V⎓2A, 20V⎓1.5A (35W Max) |
| הספק כולל | 5V⎓3A (15W Max) |
| כניסת USB-C | 5V⎓3A, 9V⎓2.22A, 12V⎓1.66A (20W Max) |
| מספר יציאות | 4 |
| סוגי יציאות | USB-A, USB-C, כבלי USB-C מובנים x2 |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 35W |
|---|---|
| טכנולוגיה | טעינה מהירה |
| מצב טעינה | מצב טפטוף |
מבנה
| מידות | 109.7x65.5x24.9 מ"מ |
|---|---|
| משקל | 200 גרם |
סוללה
| סוג סוללה | ליתיום |
|---|---|
| קיבולת | 10000mAh |
תוספות
| כבל | 2 |
|---|
תכונות נוספות
| בטיחות | ActiveShield 2.0 |
|---|---|
| טעינה במקביל | 4 |
| תאימות | סמארטפונים ואביזרים |