מטען קיר Anker Prime בהספק 140W (3×USB-C + USB-A) עם תצוגה — שחור/אפור.
₪318.00
מטען קיר Anker Prime בהספק 140W (3×USB-C + USB-A) עם תצוגה — שחור/אפור.
מאפיינים
| אחריות12 חודשים | דגםB2697GZ1 | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | צבעאפור כהה | תאימותMacBook, Dell XPS, טאבלטים, iPhone, Android |
| הספק טעינה מקסימלי140W | טכנולוגיהGaN, PowerIQ | יציאת טעינה3x USB-C, 1x USB-A |
תיאור
מטען קיר Anker דגם B2697GZ1 בצבע אפור כהה, בהספק טעינה מקסימלי של 140W בטכנולוגיות GaN ו-PowerIQ עם תמיכה ב-PD 3.1, עם יציאות 3x USB-C ו-USB-A ותאימות ל-MacBook, Dell XPS, טאבלטים, iPhone ו-Android, כולל צג דיגיטלי חכם והגנות ActiveShield 2.0, הגנת מתח, בקרת זרם, הגנת קצר ובקרת טמפרטורה, משקל 295 גרם, ואחריות ל-12 חודשים.
מפרט טכני מטען קיר Anker Prime בהספק 140W (3×USB-C + USB-A) עם תצוגה — שחור/אפור.
כללי
| אחריות | 12 חודשים |
|---|---|
| דגם | B2697GZ1 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| צבע | אפור כהה |
| תאימות | MacBook, Dell XPS, טאבלטים, iPhone, Android |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 140W |
|---|---|
| טכנולוגיה | GaN, PowerIQ |
| יציאת טעינה | 3x USB-C, 1x USB-A |
| כניסת מתח | 100-240V~50/60Hz |
| מתח/זרם יציאה | 5V / 9V / 12V / 15V / 20V / 28V |
| פרוטוקולי טעינה נתמכים | PD 3.1 |
תוספות
| חומר | פלסטיק PC מעכב בעירה |
|---|---|
| מידות | 69×69×36 מ״מ |
| משקל | 295 גרם |
| סט | מטען + כבל USB-C ל-USB-C |
תכונות
| הגנה | ActiveShield 2.0, הגנת מתח, בקרת זרם, הגנת קצר, בקרת טמפרטורה |
|---|---|
| תצוגה | צג דיגיטלי חכם |