סוללת גיבוי Anker Nano Power Bank 5000mAh (MagGo Slim) — לבן
₪199.00
סוללת גיבוי Anker Nano Power Bank 5000mAh (MagGo Slim) — לבן
מאפיינים
| שם מוצרMagGo Power Bank 5K Slim | אחריות2 שנים | דגםA1665H21 |
| יצרןAnker | סוג מוצרסוללה חיצונית | צבעלבן |
| הספק יציאת USB-C5V⎓3A, 9V⎓2.22A (20W מקס׳) | הספק כולל20W | כניסת USB-C5V⎓3A, 9V⎓2.22A |
תיאור
סוללה חיצונית Anker דגם A1665H21 MagGo Power Bank 5K Slim בצבע לבן, עם קיבולת 5000mAh, הספק טעינה מירבי 20W עם טכנולוגיות MagSafe Qi2 וטעינה מהירה, טעינה אלחוטית וחוטית, כוללת יציאת USB-C וטעינה אלחוטית, מתאימה ל-iPhone 12–17 ו-AirPods, מבנה מסגרת מתכת וגב פלסטיק, משקל 122 גרם, כוללת כבל USB-C, ואחריות ל-2 שנים.
מפרט טכני סוללת גיבוי Anker Nano Power Bank 5000mAh (MagGo Slim) — לבן
כללי
| שם מוצר | MagGo Power Bank 5K Slim |
|---|---|
| אחריות | 2 שנים |
| דגם | A1665H21 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | סוללה חיצונית |
| צבע | לבן |
חיבורים
| הספק יציאת USB-C | 5V⎓3A, 9V⎓2.22A (20W מקס׳) |
|---|---|
| הספק כולל | 20W |
| כניסת USB-C | 5V⎓3A, 9V⎓2.22A |
| מספר יציאות | 2 |
| סוגי יציאות | USB-C x1, אלחוטי |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 20W |
|---|---|
| טכנולוגיה | MagSafe Qi2, טעינה מהירה |
| מצב טעינה | אלחוטי וחוטי |
מבנה
| חומר | מסגרת מתכת, גב פלסטיק |
|---|---|
| מידות | 102×70.6×8.6 מ״מ |
| משקל | 122 גרם |
סוללה
| קיבולת | 5000mAh |
|---|
תוספות
| כבל | USB-C |
|---|
תכונות נוספות
| תאימות | iPhone 12–17, AirPods |
|---|