סוללת גיבוי Anker Nano Power Bank 10000mAh 45W עם כבל USB-C מובנה
₪219.00
סוללת גיבוי Anker Nano Power Bank 10000mAh 45W עם כבל USB-C מובנה
מאפיינים
| שם מוצרNano Power Bank (10K, 45W, Built-In Retractable USB-C Cable) | אחריות18 חודשים | דגםNano 10K 45W |
| יצרןAnker | סוג מוצרסוללה חיצונית | צבעשחור |
| הספק יציאת USB-Cעד 45W | הספק כולל45W | כניסת USB-Cעד 30W |
תיאור
סוללה חיצונית Anker דגם Nano 10K 45W Nano Power Bank (10K, 45W, Built-In Retractable USB-C Cable) בצבע שחור, עם קיבולת 10000mAh וסוללת ליתיום פולימר, הספק טעינה מירבי 45W עם טכנולוגיות Power Delivery, PowerIQ ו-QC 2.0, כוללת 3 יציאות USB-A x1 ו-USB-C x2, תמיכה בטעינה במקביל, טעינה דו-כיוונית וטעינת מעבר (pass-through), מתאימה לטלפונים, טאבלטים, שעונים חכמים ואביזרים, משקל 232 גרם, כוללת מערכת הגנות מפני קצר, מתח יתר, טעינת יתר, התחממות יתר, זרם חוזר ושימוש לא נכון וכבל USB-C מובנה נשלף, ואחריות ל-18 חודשים.
מפרט טכני סוללת גיבוי Anker Nano Power Bank 10000mAh 45W עם כבל USB-C מובנה
כללי
| שם מוצר | Nano Power Bank (10K, 45W, Built-In Retractable USB-C Cable) |
|---|---|
| אחריות | 18 חודשים |
| דגם | Nano 10K 45W |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | סוללה חיצונית |
| צבע | שחור |
חיבורים
| הספק יציאת USB-C | עד 45W |
|---|---|
| הספק כולל | 45W |
| כניסת USB-C | עד 30W |
| מספר יציאות | 3 |
| סוגי יציאות | USB-A x1, USB-C x2 |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 45W |
|---|---|
| טכנולוגיה | Power Delivery, PowerIQ, QC 2.0 |
| מצב טעינה | טעינה דו-כיוונית + טעינת מעבר (pass-through) |
מבנה
| מידות | 81.5×50.5×36.1 מ״מ |
|---|---|
| משקל | 232 גרם |
סוללה
| סוג סוללה | ליתיום פולימר |
|---|---|
| קיבולת | 10000mAh |
תוספות
| כבל | כבל USB-C מובנה נשלף |
|---|
תכונות נוספות
| בטיחות | הגנה מפני קצר, מתח יתר, טעינת יתר, התחממות יתר, זרם חוזר ושימוש לא נכון |
|---|---|
| טעינה במקביל | כן |
| תאימות | טלפונים, טאבלטים, שעונים חכמים ואביזרים |