סוללת גיבוי מגנטית Anker MagGo Power Bank 10000mAh (Slim) — שחור
₪279.00
סוללת גיבוי מגנטית Anker MagGo Power Bank 10000mAh (Slim) — שחור
מאפיינים
| שם מוצרMagGo Power Bank 10K Slim | אחריות24 חודשים | דגםA1664H11 |
| יצרןAnker | סוג מוצרסוללה חיצונית | צבעBlack |
| הספק יציאת USB-C30W | כניסת USB-C5/9/15V | מספר יציאות1 |
תיאור
סוללה חיצונית Anker דגם A1664H11 MagGo Power Bank 10K Slim בצבע שחור, עם קיבולת 10000mAh, הספק טעינה מירבי 30W עם טכנולוגיות Qi2, MagSafe, PowerIQ ו-ActiveShield™, טעינה אלחוטית ומחווטת, כוללת יציאת USB-C, מתאימה ל-iPhone 16/15/14/13/12, AirPods, סמארטפונים ואוזניות, מבנה מתכת, משקל 0.2 ק"ג, כוללת ניטור טמפרטורה ActiveShield™ וכבל USB-C ל-USB-C באורך 60 ס"מ, ואחריות ל-24 חודשים.
מפרט טכני סוללת גיבוי מגנטית Anker MagGo Power Bank 10000mAh (Slim) — שחור
כללי
| שם מוצר | MagGo Power Bank 10K Slim |
|---|---|
| אחריות | 24 חודשים |
| דגם | A1664H11 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | סוללה חיצונית |
| צבע | Black |
חיבורים
| הספק יציאת USB-C | 30W |
|---|---|
| כניסת USB-C | 5/9/15V |
| מספר יציאות | 1 |
| סוגי יציאות | USB-C x1 |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 30W |
|---|---|
| טכנולוגיה | Qi2, MagSafe, PowerIQ, ActiveShield™ |
| מצב טעינה | טעינה אלחוטית ומחווטת |
מבנה
| חומר | מתכת |
|---|---|
| מידות | 0.58 × 2.78 × 4.09 inches |
| משקל | 0.2 kg |
סוללה
| קיבולת | 10000 mAh |
|---|
תוספות
| כבל | USB-C to USB-C 60 cm |
|---|
תכונות נוספות
| בטיחות | ActiveShield™ temperature monitoring |
|---|---|
| טעינה במקביל | 1 |
| תאימות | iPhone 16/15/14/13/12, AirPods, smartphones, headsets |