סוללת גיבוי Anker Zolo Power Bank 10000mAh 30W עם כבל USB-C מובנה
₪159.00
סוללת גיבוי Anker Zolo Power Bank 10000mAh 30W עם כבל USB-C מובנה
מאפיינים
| שם מוצרZolo Power Bank 10000mAh | אחריות12 חודשים | דגםA1688H11 |
| יצרןAnker | סוג מוצרסוללה חיצונית | צבעשחור |
| הספק יציאת USB-A5V/3A; 9V/2A; 10V/2.25A; 12V/1.5A (22.5W Max) | הספק יציאת USB-C5V/3A; 9V/3A; 10V/2.25A; 12V/2.5A; 15V/2A; 20V/1.5A (30W Max) | הספק כולל30W |
תיאור
סוללה חיצונית Anker דגם A1688H11 Zolo Power Bank 10000mAh בצבע שחור, עם קיבולת 10000mAh, הספק טעינה מירבי 30W עם טכנולוגיות PD 2.0/3.0 ו-QC 2.0/3.0, כוללת 3 יציאות USB-C x2 ו-USB-A x1, תמיכה בטעינה במקביל ל-2 מכשירים ומצב טפטוף, מתאימה לסמארטפונים, טאבלטים, אוזניות ואביזרים, משקל 200 גרם, כוללת מערכת הגנה ActiveShield 2.0 וכבל USB-C מובנה, ואחריות ל-12 חודשים.
מפרט טכני סוללת גיבוי Anker Zolo Power Bank 10000mAh 30W עם כבל USB-C מובנה
כללי
| שם מוצר | Zolo Power Bank 10000mAh |
|---|---|
| אחריות | 12 חודשים |
| דגם | A1688H11 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | סוללה חיצונית |
| צבע | שחור |
חיבורים
| הספק יציאת USB-A | 5V/3A; 9V/2A; 10V/2.25A; 12V/1.5A (22.5W Max) |
|---|---|
| הספק יציאת USB-C | 5V/3A; 9V/3A; 10V/2.25A; 12V/2.5A; 15V/2A; 20V/1.5A (30W Max) |
| הספק כולל | 30W |
| כניסת USB-C | 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.66A (20W Max) |
| מספר יציאות | 3 |
| סוגי יציאות | USB-C x2, USB-A x1 |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 30W |
|---|---|
| טכנולוגיה | PD 2.0; PD 3.0; QC 2.0; QC 3.0 |
| מצב טעינה | מצב טפטוף |
מבנה
| מידות | 109.7x65.5x24.9 מ״מ |
|---|---|
| משקל | 200 גרם |
סוללה
| קיבולת | 10000mAh |
|---|
תוספות
| כבל | כבל USB-C מובנה |
|---|
תכונות נוספות
| בטיחות | ActiveShield 2.0 |
|---|---|
| טעינה במקביל | 2 |
| תאימות | סמארטפונים, טאבלטים, אוזניות ואביזרים |