סוללת גיבוי Anker MagGo Power Bank 10000mAh 35W ל-Apple Watch
₪329.00
סוללת גיבוי Anker MagGo Power Bank 10000mAh 35W ל-Apple Watch
מאפיינים
| שם מוצרMagGo Power Bank 10000mAh 35W | אחריותשנה | דגםA1657H11 |
| יצרןAnker | סוג מוצרסוללה חיצונית | צבעשחור |
| הספק יציאת USB-C5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓2.5A / 15V⎓2A / 20V⎓1.5A (30W מקס׳) | הספק כולל35W | כניסת USB-C5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓2.5A / 15V⎓2A (30W מקס׳) |
תיאור
סוללה חיצונית Anker דגם A1657H11 MagGo Power Bank 10000mAh 35W בצבע שחור, עם קיבולת 10000mAh וסוללת ליתיום פולימר, הספק טעינה מירבי 35W עם טכנולוגיית USB-C PD, טעינה חוטית ואלחוטית ל-Apple Watch, כוללת יציאת USB-C וכבל USB-C מובנה, תמיכה בטעינה במקביל ל-2 מכשירים, מתאימה ל-iPhone, Apple Watch, Samsung, Google Pixel, Huawei, iPad, MacBook, Nintendo Switch ו-Steam Deck, משקל 245 גרם, כבל USB-C מובנה באורך 22 ס"מ, ואחריות לשנה.
מפרט טכני סוללת גיבוי Anker MagGo Power Bank 10000mAh 35W ל-Apple Watch
כללי
| שם מוצר | MagGo Power Bank 10000mAh 35W |
|---|---|
| אחריות | שנה |
| דגם | A1657H11 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | סוללה חיצונית |
| צבע | שחור |
חיבורים
| הספק יציאת USB-C | 5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓2.5A / 15V⎓2A / 20V⎓1.5A (30W מקס׳) |
|---|---|
| הספק כולל | 35W |
| כניסת USB-C | 5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓2.5A / 15V⎓2A (30W מקס׳) |
| מספר יציאות | 2 |
| סוגי יציאות | USB-C (כבל מובנה + יציאה), טעינה אלחוטית לשעון |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 35W |
|---|---|
| טכנולוגיה | USB-C PD |
| מצב טעינה | טעינה חוטית ואלחוטית (Apple Watch) |
מבנה
| מידות | 95×51×32.4 מ״מ |
|---|---|
| משקל | 245 גרם |
סוללה
| סוג סוללה | ליתיום פולימר |
|---|---|
| קיבולת | 10000mAh |
תוספות
| כבל | כבל USB-C מובנה 22 ס״מ |
|---|
תכונות נוספות
| טעינה במקביל | 2 מכשירים |
|---|---|
| תאימות | iPhone, Apple Watch, Samsung, Google Pixel, Huawei, iPad, MacBook, Nintendo Switch, Steam Deck |