מטען קיר Anker 336 67W (3 יציאות USB-C) — שחור
₪239.00
מטען קיר Anker 336 67W (3 יציאות USB-C) — שחור
מאפיינים
| אחריות18 חודשים | דגםA2674L11 | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | צבעשחור | תאימותMacBook Pro, iPad, Galaxy, Pixel, iPhone |
| הספק טעינה מקסימלי67W | טכנולוגיהPowerIQ 3.0, GaN | יציאת טעינה2x USB-C, 1x USB-A |
תיאור
מטען קיר Anker דגם A2674L11 בצבע שחור, בהספק טעינה מקסימלי של 67W בטכנולוגיות PowerIQ 3.0 ו-GaN, עם יציאות 2x USB-C ו-USB-A ותאימות ל-MacBook Pro, iPad, Galaxy, Pixel ו-iPhone, כולל הגנת ActiveShield 2.0, ואחריות ל-18 חודשים.
מפרט טכני מטען קיר Anker 336 67W (3 יציאות USB-C) — שחור
כללי
| אחריות | 18 חודשים |
|---|---|
| דגם | A2674L11 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| צבע | שחור |
| תאימות | MacBook Pro, iPad, Galaxy, Pixel, iPhone |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 67W |
|---|---|
| טכנולוגיה | PowerIQ 3.0, GaN |
| יציאת טעינה | 2x USB-C, 1x USB-A |
| כניסת מתח | 100-240V~50/60Hz |
| מתח/זרם יציאה | 5V⎓3A / 9V⎓3A / 12V⎓3A / 15V⎓3A / 20V⎓3.35A |
תוספות
| סט | מטען בלבד |
|---|
תכונות
| הגנה | ActiveShield 2.0 |
|---|