מטען קיר Anker 736 Nano II 100W (2×USB-C + USB-A) — שחור
₪349.00
מטען קיר Anker 736 Nano II 100W (2×USB-C + USB-A) — שחור
מאפיינים
| אחריות18 חודשים | דגםA2145G11 736 Nano II 100W | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | תאימותתאימות אוניברסלית, PowerIQ 3.0 | הספק טעינה מקסימלי100W |
| טכנולוגיהGaN II | יציאת טעינה2x USB-C, 1x USB-A | כניסת מתח100-240V~ 2.1A 50-60Hz |
תיאור
מטען קיר Anker דגם A2145G11 736 Nano II 100W, בהספק טעינה מקסימלי של 100W בטכנולוגיית GaN II עם תמיכה ב-PD, QC ו-mCharge, עם יציאות 2x USB-C ו-USB-A ותאימות אוניברסלית, ואחריות ל-18 חודשים.
מפרט טכני מטען קיר Anker 736 Nano II 100W (2×USB-C + USB-A) — שחור
כללי
| אחריות | 18 חודשים |
|---|---|
| דגם | A2145G11 736 Nano II 100W |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| תאימות | תאימות אוניברסלית, PowerIQ 3.0 |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 100W |
|---|---|
| טכנולוגיה | GaN II |
| יציאת טעינה | 2x USB-C, 1x USB-A |
| כניסת מתח | 100-240V~ 2.1A 50-60Hz |
| מתח/זרם יציאה | USB-C1: 100W, USB-C2: 100W, USB-A: 22.5W; כפולה: 60W+40W / 80W+18W / 60W+22.5W; משולשת: 45W+30W+18W |
| פרוטוקולי טעינה נתמכים | PD, QC, mCharge |
תוספות
| מידות | 67x31.5x56.97 מ"מ |
|---|