תחנת טעינה אלחוטית Anker 3-in-1 Cube עם MagSafe — שחור
₪628.00
תחנת טעינה אלחוטית Anker 3-in-1 Cube עם MagSafe — שחור
מאפיינים
| אחריות18 חודשים | דגםY1811HA1 | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען אלחוטי מגנטי 3 ב-1 | צבעשחור | תאימותiPhone 12 ומעלה, AirPods (עם טעינה אלחוטית), Apple Watch Series 1 ומעלה / SE / Ultra |
| הספק טעינה מקסימלי15W | הספק כניסה30W | טכנולוגיהMagSafe |
תיאור
מטען אלחוטי מגנטי 3 ב-1 Anker דגם Y1811HA1 בצבע שחור, בהספק טעינה מקסימלי של 15W בטכנולוגיית MagSafe, עם משטח מגנטי, טעינה לשעון ומשטח לאוזניות, תואם ל-iPhone 12 ומעלה, AirPods ו-Apple Watch, כולל מטען קיר 30W וכבל USB-C ל-USB-C באורך 1.5 מטר, הגנות MultiProtect, זיהוי חפצים זרים, הגנה מקצר ובקרת טמפרטורה, משקל כ-408 גרם, ואחריות ל-18 חודשים.
מפרט טכני תחנת טעינה אלחוטית Anker 3-in-1 Cube עם MagSafe — שחור
כללי
| אחריות | 18 חודשים |
|---|---|
| דגם | Y1811HA1 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען אלחוטי מגנטי 3 ב-1 |
| צבע | שחור |
| תאימות | iPhone 12 ומעלה, AirPods (עם טעינה אלחוטית), Apple Watch Series 1 ומעלה / SE / Ultra |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 15W |
|---|---|
| הספק כניסה | 30W |
| טכנולוגיה | MagSafe |
| יציאת טעינה | משטח מגנטי + טעינה לשעון + משטח לאוזניות |
תוספות
| מידות | 60x60x63 מ"מ |
|---|---|
| משקל | כ-408 גרם |
| סט | מטען אלחוטי, מטען קיר 30W, כבל USB-C ל-USB-C 1.5 מ׳, מדריך למשתמש וכתב אחריות |
תכונות
| הגנה | MultiProtect, זיהוי חפצים זרים, הגנה מקצר, בקרת טמפרטורה |
|---|