מארז מחשב ANTEC C5 CURVE ARGB BLACK
₪448.00
מארז מחשב ANTEC C5 CURVE ARGB BLACK
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
| מידותW=285 H=400 D=465mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52 |
| Hard Drive 3.51 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)160 | הערותMax GPU Length ≤ 410mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 285 מ"מ רוחב, 400 מ"מ גובה ו-465 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות USB 3.0, חיבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-RGB Controller. המארז מצויד בתאורת ARGB עם מאוורר 3x120mm, ומסוגל להכיל דיסק קשיח בגודל 3.5 אינץ' אחד ודיסקים בגודל 2.5 אינץ' בשניים. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 160 מ"מ, ואורך הכרטיס הגרפי המקסימלי המותר הוא 410 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC C5 CURVE ARGB BLACK
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=285 H=400 D=465mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 160 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 410mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included ARGB Fan 3x120mm |