כונן SSD פנימי WD Black SN750 250GB NVMe M.2 2280
₪590.00
כונן SSD פנימי WD Black SN750 250GB NVMe M.2 2280
מאפיינים
| דגםWDS250G3X0C | יצרןWestern Digital | סדרהBLACK SN750 |
| סוג מוצרSSD | מהירות כתיבה1600MB/s | מהירות קריאה3100MB/s |
| טמפרטורת אחסון-55°C עד 85°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך80 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי Western Digital מסדרת BLACK SN750 דגם WDS250G3X0C בנפח 250GB, בממשק PCIe 3.0 x4 NVMe ובפורמט M.2 2280, עם מהירות קריאה עד 3100MB/s ומהירות כתיבה עד 1600MB/s, ואחריות יצרן מוגבלת לחמש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי WD Black SN750 250GB NVMe M.2 2280
כללי
| דגם | WDS250G3X0C |
|---|---|
| יצרן | Western Digital |
| סדרה | BLACK SN750 |
| סוג מוצר | SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 1600MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 3100MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -55°C עד 85°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 80 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 2.38 מ"מ |
| רוחב | 22 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1.75 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | PCIe 3.0 x4 NVMe |
|---|---|
| סוג כונן | SSD |
| פורמט | M.2 2280 |
| נפח אחסון | 250GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יצרן מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 5 שנים |