כונן SSD פנימי WD Green SATA M.2 2280 240GB
₪420.00
כונן SSD פנימי WD Green SATA M.2 2280 240GB
מאפיינים
| דגםWDS240G2G0B | יצרןWD | סדרהGreen |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה80MB/s | מהירות קריאה545MB/s |
| טמפרטורת אחסון-55°C עד 85°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך80 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי WD מסדרת Green דגם WDS240G2G0B בנפח 240GB, בממשק SATA ובפורמט M.2 2280, עם מהירות קריאה עד 545MB/s ומהירות כתיבה עד 80MB/s, ואחריות מוגבלת לשלוש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי WD Green SATA M.2 2280 240GB
כללי
| דגם | WDS240G2G0B |
|---|---|
| יצרן | WD |
| סדרה | Green |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 80MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 545MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -55°C עד 85°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 80 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 1.5 מ"מ |
| רוחב | 22 מ"מ |
משקל
| משקל | 0 ק"ג |
|---|
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | SATA |
|---|---|
| סוג כונן | SSD |
| פורמט | M.2 2280 |
| נפח אחסון | 240GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 3 שנים |