מחשב נייד ASUS Zenbook Duo 14" 32GB 2TB INTEL PTL H12Xe X9 — Moher Gray (Win11 Pro)
₪14995.00
מחשב נייד ASUS Zenbook Duo 14" 32GB 2TB INTEL PTL H12Xe X9 — Moher Gray (Win11 Pro)
מאפיינים
| יצרןASUS | מודלUX8407AA-SN094X | משפחהZenbook |
| סדרהZenbook Duo | סוג מוצרמחשב נייד | צבעElephant Gray |
| קורא טביעת אצבעNo | כונן אופטיללא | נפח אחסון2TB |
תיאור
מחשב נייד ASUS מסדרת Zenbook Duo דגם UX8407AA-SN094X בצבע Elephant Gray, עם מסך מגע OLED בגודל 14.0" וברזולוציה 2880x1800, מעבד Intel Core Ultra דור Intel Core Ultra Series 2 דגם INTEL PTL H12Xe X9, זכרון פנימי בנפח 32GB מסוג LPDDR5X, אחסון 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD, מעבד גרפי Intel Arc Graphics, מערכת הפעלה Windows 11 Pro, מצלמת FHD IR עם Windows Hello, מקלדת מוארת, סוללת 99Wh עם 4 תאים, משקל התחלתי של 1.65 ק"ג, ואחריות לשלוש שנים בבית הלקוח (איסוף והחזרה) ע"י אסוס ישראל.
מפרט טכני מחשב נייד ASUS Zenbook Duo 14" 32GB 2TB INTEL PTL H12Xe X9 — Moher Gray (Win11 Pro)
כללי
| יצרן | ASUS |
|---|---|
| מודל | UX8407AA-SN094X |
| משפחה | Zenbook |
| סדרה | Zenbook Duo |
| סוג מוצר | מחשב נייד |
| צבע | Elephant Gray |
אבטחה ופרטיות
| קורא טביעת אצבע | No |
|---|
אחסון
| כונן אופטי | ללא |
|---|---|
| נפח אחסון | 2TB |
| סוג אחסון | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
אחריות
| נותן השירות | ASUS |
|---|---|
| סוג האחריות | בבית הלקוח (איסוף והחזרה) על ידי אסוס ישראל |
| תקופת האחריות | שלוש שנים |
זכרון פנימי
| נפח זכרון מקסימלי | 32GB |
|---|---|
| נפח זכרון פנימי | 32GB |
| סוג זכרון | LPDDR5X |
מעבד
| דגם מעבד | INTEL PTL H12Xe X9 |
|---|---|
| דור מעבד | Intel Core Ultra Series 2 |
| מעבד | Intel Core Ultra |
מעבד גרפי
| דגם מעבד גרפי | Intel Arc Graphics |
|---|---|
| מעבד גרפי | Intel |
מצלמה
| מצלמה | FHD IR Camera with Windows Hello |
|---|
תוכנה
| גרסא | 64bit |
|---|---|
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
תכונות נוספות
| מקלדת מוארת | Yes |
|---|---|
| משקל התחלתי | 1.65 ק"ג |
| סוללה | 99WHrs 4-cell Li-ion |
תצוגה
| גודל מסך | 14.0" |
|---|---|
| מסך מגע | Yes |
| סוג פאנל | OLED 3K 16:10 144Hz 500nits HDR True Black 1000 |
| ציפוי המסך | מבריק |
| רזולוציה | 2880x1800 |
| תומך AMD FreeSync | No |
| תומך NVIDIA G-Sync | No |
תקשורת
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| דגם כרטיס רשת אלחוטי | Wi-Fi 7 (802.11be) 2x2 + Bluetooth 5.4 |
| כרטיס רשת | Yes |