כונן SSD פנימי Kingston UV500 480GB SATA III mSATA
₪650.00
כונן SSD פנימי Kingston UV500 480GB SATA III mSATA
מאפיינים
| דגםSUV500MS/480G | יצרןKingston | סדרהUV500 |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה500MB/s | מהירות קריאה520MB/s |
| טמפרטורת אחסון-40°C עד 85°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך50.8 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי Kingston מסדרת UV500 דגם SUV500MS/480G בנפח 480GB, בממשק SATA III 6Gb/s ובפורמט mSATA, עם מהירות קריאה עד 520MB/s ומהירות כתיבה עד 500MB/s, ואחריות יצרן מוגבלת לחמש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי Kingston UV500 480GB SATA III mSATA
כללי
| דגם | SUV500MS/480G |
|---|---|
| יצרן | Kingston |
| סדרה | UV500 |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 500MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 520MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -40°C עד 85°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 50.8 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 4.85 מ"מ |
| רוחב | 29.85 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | SATA III 6Gb/s |
|---|---|
| סוג כונן | SSD |
| פורמט | mSATA |
| נפח אחסון | 480GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יצרן מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 5 שנים |