כונן SSD פנימי Intel 660p 512GB NVMe PCIe M.2 2280
₪590.00
כונן SSD פנימי Intel 660p 512GB NVMe PCIe M.2 2280
מאפיינים
| דגםSSDPEKNW512G8X1 | יצרןIntel | סדרה660p |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה1000MB/s | מהירות קריאה1500MB/s |
| טמפרטורת אחסון-40°C עד 85°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך80 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי Intel מסדרת 660p דגם SSDPEKNW512G8X1 בנפח 512GB, מסוג NVMe SSD בממשק PCIe 3.0 x4 NVMe ובפורמט M.2 2280, עם מהירות קריאה עד 1500MB/s ומהירות כתיבה עד 1000MB/s, ואחריות יצרן מוגבלת לחמש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי Intel 660p 512GB NVMe PCIe M.2 2280
כללי
| דגם | SSDPEKNW512G8X1 |
|---|---|
| יצרן | Intel |
| סדרה | 660p |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 1000MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 1500MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -40°C עד 85°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 80 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 2 מ"מ |
| רוחב | 22 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1.6 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | PCIe 3.0 x4 NVMe |
|---|---|
| סוג כונן | NVMe SSD |
| פורמט | M.2 2280 |
| נפח אחסון | 512GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יצרן מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 5 שנים |