כרטיס מסך NVIDIA QUADRO GP100 16GB DP1.4 X4 DVI-D DL X1
₪28959.00
כרטיס מסך NVIDIA QUADRO GP100 16GB DP1.4 X4 DVI-D DL X1
מאפיינים
| דגם GPUQuadro GP100 | נפח זיכרון16GB | סוג זיכרוןHBM2 |
| רוחב ממשק זיכרון4096bit | ספק כוח מומלץ235W | חיבור כרטיס מסךPCIe 3.0 x16 |
| DirectX12 | OpenGL4.5 | יצרן ערכת שבביםNVIDIA |
תיאור
כרטיס המסך הזה מבית NVIDIA QUADRO GP100 מצויד בערכת שבבים מתקדמת, עם נפח זיכרון של 16GB מסוג HBM2, המאפשר ביצועים גבוהים ותגובה מהירה במשימות גרפיות מורכבות. רוחב ממשק הזיכרון עומד על 4096bit, מה שמספק פס רחב להעברת נתונים. הכרטיס תומך בחיבור של עד 4 מסכים בו זמנית, עם רזולוציה מקסימלית של 4x 4096x2160@120Hz או 4x 5120x2880@60Hz, מה שמאפשר חוויית צפייה מרהיבה. יציאות הוידאו כוללות DVI ו-DisplayPort, וחיבור הכרטיס הוא PCIe 3.0 x16. הכרטיס תומך ב-DirectX 12 וב-OpenGL 4.5, ומומלץ להשתמש בספק כוח של 235W כדי להבטיח ביצועים אופטימליים.
מפרט טכני כרטיס מסך NVIDIA QUADRO GP100 16GB DP1.4 X4 DVI-D DL X1
כללי
| דגם GPU | Quadro GP100 |
|---|
זיכרון גרפי
| נפח זיכרון | 16GB |
|---|---|
| סוג זיכרון | HBM2 |
| רוחב ממשק זיכרון | 4096bit |
חשמל
| ספק כוח מומלץ | 235W |
|---|
ממשק
| חיבור כרטיס מסך | PCIe 3.0 x16 |
|---|
תאימות
| DirectX | 12 |
|---|---|
| OpenGL | 4.5 |
מעבד גרפי
| יצרן ערכת שבבים | NVIDIA |
|---|
תצוגה
| יציאת וידאו | DVI \ DisplayPort |
|---|---|
| כמות מסכים מקסימלית | 4 |
| רזולוציה מקסימלית | 4x 4096x2160@120Hz & 4x 5120x2880@60Hz |