כונן SSD פנימי Phison EM280 256GB NVMe PCIe M.2 2280
₪420.00
כונן SSD פנימי Phison EM280 256GB NVMe PCIe M.2 2280
מאפיינים
| דגםPHISON EM280256GTTCB5-E19TAS | יצרןPhison | סדרהEM280 |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה1700MB/s | מהירות קריאה2300MB/s |
| טמפרטורת אחסון-40°C עד 85°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך80 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי Phison מסדרת EM280 דגם PHISON EM280256GTTCB5-E19TAS בנפח 256GB, מסוג NVMe SSD בממשק PCIe 3.0 x4 NVMe ובפורמט M.2 2280, עם מהירות קריאה עד 2300MB/s ומהירות כתיבה עד 1700MB/s, ואחריות יצרן מוגבלת לשלוש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי Phison EM280 256GB NVMe PCIe M.2 2280
כללי
| דגם | PHISON EM280256GTTCB5-E19TAS |
|---|---|
| יצרן | Phison |
| סדרה | EM280 |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 1700MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 2300MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -40°C עד 85°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 80 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 2.38 מ"מ |
| רוחב | 22 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1.5 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | PCIe 3.0 x4 NVMe |
|---|---|
| סוג כונן | NVMe SSD |
| פורמט | M.2 2280 |
| נפח אחסון | 256GB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות יצרן מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 3 שנים |