מארז מחשב FRACTAL DESIGN MESHIFY 3 WHITE RGB TG CLEAR TINT
₪901.00
מארז מחשב FRACTAL DESIGN MESHIFY 3 WHITE RGB TG CLEAR TINT
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
| מידותW=229 H=507 D=433mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+4 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)170 | הערותMax GPU Length 349mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 229 מ"מ רוחב, 507 מ"מ גובה ו-433 מ"מ עומק. כולל יציאות קדמיות עבור Earphone/Mic, USB Type-C ו-USB 3.2. המארז מצויד בתאורת ARGB ומסוגל להכיל עד 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+4 כונני 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 170 מ"מ, ועיצוב התרמי תומך בהתקנה של 3 מאווררים בגודל 120 מ"מ או 140 מ"מ. אורך המקסימלי של כרטיס גרפי הוא 349 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב FRACTAL DESIGN MESHIFY 3 WHITE RGB TG CLEAR TINT
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
|---|
מבנה
| מידות | W=229 H=507 D=433mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+4 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 170 |
| הערות | Max GPU Length 349mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included Momentum 3x120mm or 3x140mm |