מארז מחשב ANTEC CX800 WOOD ARGB
₪336.00
מארז מחשב ANTEC CX800 WOOD ARGB
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור \ חום | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
| מידותW=302 H=390 D=435mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52 |
| Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)175 | הערותMax GPU Length 410mm |
תיאור
מארז Mid Tower בעיצוב מודרני בצבעים שחור וחום, תומך בלוחות אם מסוג ATX, Micro ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 302 מ"מ רוחב, 390 מ"מ גובה ו-435 מ"מ עומק. במארז קיימות יציאות קדמיות USB 3.0, Earphone/Mic ו-USB Type-C, המאפשרות חיבור נוח של מכשירים חיצוניים. תאורת ARGB מוסיפה נופך אסתטי, בעוד שהמאווררים הכלולים בגובה 120 מ"מ (4 יחידות) מבטיחים עיצוב תרמי יעיל. המארז תומך בשני כונני 3.5 אינץ' ושני כונני 2.5 אינץ', עם גובה מקסימלי לקירור מעבד של 175 מ"מ ואורך מקסימלי לכרטיס גרפי של 410 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC CX800 WOOD ARGB
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור \ חום |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic \ USB Type-C |
|---|
מבנה
| מידות | W=302 H=390 D=435mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 175 |
| הערות | Max GPU Length 410mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included Fans RGB 4x120mm |