מארז מחשב NZXT H510I MATTE BLACK-RED
₪535.00
מארז מחשב NZXT H510I MATTE BLACK-RED
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותEarphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
| מידותW=210 H=460 D=428mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.52+1 |
| Hard Drive 3.52+1 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)165 | הערותMax GPU Length 381mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם ATX, Micro ATX ו-Mini ITX, במידות W=210mm, H=460mm, D=428mm. המארז מצויד ביציאות קדמיות עבור אוזניות/מיקרופון, USB Type-C ו-USB 3.2. ניתן להתקין עד 2+1 כונני 3.5 אינצ' ו-2+1 כונני 2.5 אינצ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 165mm, עם עיצוב תרמי הכולל מאווררים Aer F: 1x120mm בחלק העליון ו-1x120mm בחלק האחורי. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 381mm.
מפרט טכני מארז מחשב NZXT H510I MATTE BLACK-RED
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | Earphone/Mic \ USB Type-C \ USB 3.2 |
|---|
מבנה
| מידות | W=210 H=460 D=428mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 2+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 2+1 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 165 |
| הערות | Max GPU Length 381mm |
| עיצוב תרמי | Included Fans Aer F: Top 1x120mm & Rear 1x120mm |