מסך גיימינג קעור LG UltraGear VA 34" UltraWide WQHD 160Hz
₪1495.00
₪1660.00
מסך גיימינג קעור LG UltraGear VA 34" UltraWide WQHD 160Hz
מאפיינים
| בהירות300 cd/㎡ | זמן תגובה5ms (1ms MBR) | חיבוריםHeadphone כולל |
| משקל10 ק"ג (עם מעמד) | צבעים16.7M | רזולוציה מירבית3440 × 1440 |
| רמקוליםכן (5W x2) | קצב רענון160Hz | מסך34" |
תיאור
מסך מחשב דגם 34G600A-B בגודל 34 אינטש, עם פאנל VA ברזולוציה 3440×1440 ויחס 21:9, קצב רענון 160Hz וזמן תגובה 5ms (1ms MBR), בהירות 300 cd/㎡, יחס ניגודיות 4000:1 ותצוגת 16.7 מיליון צבעים, זוויות צפייה 178°/178°, כולל רמקולים מובנים 5W x2, חיבורים HDMI ו-DisplayPort וכן יציאת אוזניות, תמיכה ב-AMD FreeSync Premium, תקן VESA 100x100 לתלייה, מידות עם מעמד 809×470.3×249.1 מ"מ וללא מעמד 809×358.9×91.5 מ"מ, משקל 10 ק"ג, וכולל באריזה כבל HDMI וכבל DisplayPort.
מפרט טכני מסך גיימינג קעור LG UltraGear VA 34" UltraWide WQHD 160Hz
כללי
| בהירות | 300 cd/㎡ |
|---|---|
| זמן תגובה | 5ms (1ms MBR) |
| חיבורים | Headphone כולל |
| משקל | 10 ק"ג (עם מעמד) |
| צבעים | 16.7M |
| רזולוציה מירבית | 3440 × 1440 |
| רמקולים | כן (5W x2) |
| קצב רענון | 160Hz |
גודל
| מסך | 34" |
|---|
יחס
| גובה-רוחב | 21:9 |
|---|---|
| ניגודיות | 4000:1 (טיפוסי) |
כולל
| באריזה | כבל HDMI, כבל DisplayPort |
|---|
מידות
| ללא מעמד | 809x358.9x91.5 מ"מ |
|---|---|
| עם מעמד | 809x470.3x249.1 מ"מ |
מסך מחשב
| דגם | 34G600A-B |
|---|
סוג
| פאנל | VA |
|---|
צפייה
| זווית | 178° / 178° |
|---|
מאפיינים
| טכנולוגיה | AMD FreeSync Premium |
|---|---|
| תקן VESA | 100x100 ניתן לתלייה |