מחשב נייד Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 Multi-touch 21HF000XIV
₪8664.00
מחשב נייד Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 Multi-touch 21HF000XIV
מאפיינים
| דגםP14s Gen 4 | יצרןLenovo | משפחהThinkPad |
| סדרהThinkPad | סוג מוצרמחשב נייד | צבעBlack |
| קורא טביעת אצבעYes | כונן אופטיNone | נפח אחסון1TB |
תיאור
מחשב נייד Lenovo מסדרת ThinkPad דגם P14s Gen 4 בצבע Black, עם מסך בגודל 14.0" ורזולוציה 1920×1200, מעבד Intel Core i7 דור 13 דגם Intel® Core™ i7-1360P, זכרון פנימי בנפח 32GB, אחסון 1TB PCIe NVMe M.2 SSD, מעבד גרפי RTX A500, מצלמה 5.0MP + IR Discrete, מקלדת מוארת, מערכת הפעלה Windows 11 Pro, ואחריות לשלוש שנים באתר הלקוח ע"י IBM.
מפרט טכני מחשב נייד Lenovo ThinkPad P14s Gen 4 Multi-touch 21HF000XIV
כללי
| דגם | P14s Gen 4 |
|---|---|
| יצרן | Lenovo |
| משפחה | ThinkPad |
| סדרה | ThinkPad |
| סוג מוצר | מחשב נייד |
| צבע | Black |
אבטחה ופרטיות
| קורא טביעת אצבע | Yes |
|---|
אחסון
| כונן אופטי | None |
|---|---|
| נפח אחסון | 1TB |
| סוג אחסון | PCIe NVMe M.2 SSD |
אחריות
| נותן השירות | IBM |
|---|---|
| סוג האחריות | באתר הלקוח |
| תקופת האחריות | שלוש שנים |
זכרון פנימי
| חריצי זכרון פנויים | 0 |
|---|---|
| נפח זכרון מקסימלי | 32GB |
| נפח זכרון פנימי | 32GB |
| סוג זכרון | Soldered LPDDR5x-7500 Non-ECC |
מעבד
| דגם מעבד | Intel® Core™ i7-1360P, 12C (4P + 8E) / 16T, P-core 2.2 / 5.0GHz, E-core 1.6 / 3.7GHz, 18MB |
|---|---|
| דור מעבד | 13th Generation |
| מעבד | Intel Core i7 |
| ערכת שבבים | Intel SoC Platform |
מעבד גרפי
| דגם מעבד גרפי | NVIDIA® RTX A500 4GB GDDR6 |
|---|---|
| מעבד גרפי | RTX A500 |
מצלמה
| מצלמה | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter and Human Presence Detection |
|---|
תוכנה
| גרסא | 64bit |
|---|---|
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
תכונות נוספות
| מקלדת מוארת | Yes |
|---|---|
| משקל התחלתי | 1.24 kg |
| סוללה | Integrated 52.5Wh |
תצוגה
| גודל מסך | 14.0" |
|---|---|
| מסך מגע | כולל |
| סוג פאנל | 14" WUXGA (1920×1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, Touch On-cell, 10-point Multi-touch |
| ציפוי המסך | מט |
| רזולוציה | 1920×1200 |
| תומך AMD FreeSync | No |
| תומך NVIDIA G-Sync | No |
תקשורת
| Bluetooth | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| דגם כרטיס רשת אלחוטי | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2×2 + BT5.1 |
| כרטיס רשת | Yes |