מטען קיר Anker Nano 45W USB-C — לבן
₪119.00
מטען קיר Anker Nano 45W USB-C — לבן
מאפיינים
| אחריות18 חודשים | דגםNano Power Adapter 45W | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | צבעלבן | תאימותApple, Samsung, טאבלטים, סמארטפונים, התקנים לבישים |
| הספק טעינה מקסימלי45W | טכנולוגיהGaN, PowerIQ 3.0 | יציאת טעינהUSB-C יחיד |
תיאור
מטען קיר Anker דגם Nano Power Adapter 45W בצבע לבן, בהספק טעינה מקסימלי של 45W בטכנולוגיות GaN ו-PowerIQ 3.0 עם תמיכה ב-PD ו-PPS, יציאת USB-C יחידה ותאימות ל-Apple, Samsung, טאבלטים, סמארטפונים והתקנים לבישים, כולל הגנות ActiveShield 3.0 ו-MultiProtect, ואחריות ל-18 חודשים.
מפרט טכני מטען קיר Anker Nano 45W USB-C — לבן
כללי
| אחריות | 18 חודשים |
|---|---|
| דגם | Nano Power Adapter 45W |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| צבע | לבן |
| תאימות | Apple, Samsung, טאבלטים, סמארטפונים, התקנים לבישים |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 45W |
|---|---|
| טכנולוגיה | GaN, PowerIQ 3.0 |
| יציאת טעינה | USB-C יחיד |
| כניסת מתח | 100-240V~1.2A 50/60Hz |
| מתח/זרם יציאה | 5V⎓3A / 9V⎓3A / 15V⎓3A / 20V⎓2.25A |
| פרוטוקולי טעינה נתמכים | Power Delivery (PD), PPS |
תוספות
| חומר | פלסטיק PC מעכב בעירה |
|---|---|
| מידות | 33×32×36.9 מ״מ |
| משקל | כ-60 גרם |
| סט | ללא כבל |
תכונות
| הגנה | ActiveShield 3.0, MultiProtect |
|---|