אוזניות אלחוטיות פתוחות Anker Soundcore AeroFit 2 — ירוק
₪469.00
אוזניות אלחוטיות פתוחות Anker Soundcore AeroFit 2 — ירוק
מאפיינים
| דגםAeroFit 2 (A3874H62) | יצרןAnker | משפחהsoundcore AeroFit |
| סוג מוצראוזניות אלחוטיות פתוחות | צבעירוק | תכולת האריזהאוזניות, מארז טעינה, כבל USB-C, מדריך |
| סוג שליטהמגע | עוזר קוליכן (Anka) | מספר מיקרופונים4 |
תיאור
אוזניות אלחוטיות פתוחות Anker soundcore AeroFit דגם AeroFit 2 (A3874H62) בצבע ירוק, מסוג Open-Ear עם קשת אוזן בחיבור Bluetooth 5.4, עם דרייברים 20×11.5 מ״מ וטווח תדרים 20Hz–40kHz, תומכות בקודקים SBC, AAC ו-LDAC, כוללות 4 מיקרופונים עם סינון רעשים AI לשיחות ותמיכה ב-Multipoint, אקולייזר דרך אפליקציית soundcore, זמן נגינה עד 10 שעות (עד 42 שעות עם מארז) וטעינה מהירה (10 דקות ל-4 שעות) כולל טעינה אלחוטית, עמידות בתקן IP55, טעינה באמצעות USB-C, ואחריות ל-12 חודשים יבואן רשמי ע"י Anker.
מפרט טכני אוזניות אלחוטיות פתוחות Anker Soundcore AeroFit 2 — ירוק
כללי
| דגם | AeroFit 2 (A3874H62) |
|---|---|
| יצרן | Anker |
| משפחה | soundcore AeroFit |
| סוג מוצר | אוזניות אלחוטיות פתוחות |
| צבע | ירוק |
אביזרים
| תכולת האריזה | אוזניות, מארז טעינה, כבל USB-C, מדריך |
|---|
בקרה
| סוג שליטה | מגע |
|---|---|
| עוזר קולי | כן (Anka) |
מיקרופון ושיחות
| מספר מיקרופונים | 4 |
|---|---|
| סינון רעשים בשיחות | כן (AI) |
| שיחות Bluetooth | כן |
ממדים ומשקל
| מימדים (אוזניות) | 46×47×13 מ״מ |
|---|---|
| מימדים (מארז) | 80×66.7×25.1 מ״מ |
| משקל (אוזניות) | כ-8–10 גרם |
| משקל (מארז) | כ-65 גרם |
סוללה וטעינה
| זמן נגינה (אוזניות) | עד 10 שעות (עד 42 שעות עם מארז) |
|---|---|
| טעינה אלחוטית | כן |
| טעינה מהירה | כן (10 דקות = 4 שעות) |
| מחבר טעינה | USB-C |
עמידות
| חומרים | PC+ABS+LSR |
|---|---|
| תקן מים ואבק | IP55 |
תצורה
| אופי חיבור | אלחוטי (Bluetooth) |
|---|---|
| מבנה דרייבר | 20 × 11.5mm Racetrack Drivers |
| סוג אוזניות | Open-Ear עם קשת אוזן |
אחריות
| נותן השירות | Anker |
|---|---|
| סוג האחריות | יבואן רשמי |
| תקופת האחריות | 12 חודשים |
שמע
| אקולייזר/EQ מותאם | כן (באפליקציית soundcore) |
|---|---|
| ביטול רעשים פעיל (ANC) | לא |
| טווח תדרים | 20Hz–40kHz |
| מצב שקיפות | כן (עיצוב פתוח) |
| עכבה | 16Ω |
| קודקים נתמכים | SBC, AAC, LDAC |
| רגישות |
תוכנה
| אפליקציה ייעודית | soundcore |
|---|---|
| עדכוני קושחה | כן |
| תאימות מערכת הפעלה | Android, iOS |
תקשורת
| Multipoint | כן |
|---|---|
| גרסת Bluetooth | 5.4 |
| טווח אלחוטי | עד 10 מטר |