מצלמת אבטחה חיצונית Anker Eufy 4G LTE Cam S330 4K עם פאנל סולארי ו-Wi-Fi — לבן
₪999.00
מצלמת אבטחה חיצונית Anker Eufy 4G LTE Cam S330 4K עם פאנל סולארי ו-Wi-Fi — לבן
מאפיינים
| דגםS330 4G LTE T86P2K20 | יצרןEufy | סוג מוצרמצלמת אבטחה חוץ סולארית |
| צבעלבן | אין (עבודה באמצעות חיבור מתח קבוע 5V/2A)סוללה נטענת 9400mAh + פאנל סולארי 5W | נפח אחסוןעד 128GB |
| סוג אחסוןmicroSD (כולל 32GB בערכה) | נותן השירותהמילטון | סוג האחריותבמעבדות היבואן הרשמי |
תיאור
מצלמת אבטחה חוץ סולארית Eufy דגם S330 4G LTE T86P2K20 בצבע לבן, עם מצלמת 4K UHD ברזולוציה 3840×2160, אחסון microSD עד 128GB (כולל 32GB), קישוריות Wi-Fi 2.4GHz ו-4G LTE (Nano SIM), זיהוי תנועה מבוסס AI, סוללה נטענת 9400mAh עם פאנל סולארי 5W, תאימות ל-Android ו-iOS, משקל כ-0.8 ק"ג, ואחריות לשנה במעבדות היבואן הרשמי ע"י המילטון.
מפרט טכני מצלמת אבטחה חיצונית Anker Eufy 4G LTE Cam S330 4K עם פאנל סולארי ו-Wi-Fi — לבן
כללי
| דגם | S330 4G LTE T86P2K20 |
|---|---|
| יצרן | Eufy |
| סוג מוצר | מצלמת אבטחה חוץ סולארית |
| צבע | לבן |
סוללה
| אין (עבודה באמצעות חיבור מתח קבוע 5V/2A) | סוללה נטענת 9400mAh + פאנל סולארי 5W |
|---|
אחסון
| נפח אחסון | עד 128GB |
|---|---|
| סוג אחסון | microSD (כולל 32GB בערכה) |
אחריות
| נותן השירות | המילטון |
|---|---|
| סוג האחריות | במעבדות היבואן הרשמי |
| תקופת האחריות | שנה |
מעבד
| דגם מעבד | AI Motion Detection |
|---|---|
| מעבד | AI |
מצלמה
| מצלמה | 4K UHD |
|---|
תוכנה
| מערכת הפעלה | תואם Android ו-iOS |
|---|
תכונות נוספות
| משקל התחלתי | 0.8 ק"ג |
|---|
תצוגה
| רזולוציה | 3840×2160 |
|---|
תקשורת
| Bluetooth | לא צוין |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi 2.4GHz + 4G LTE (Nano SIM) |