מטען קיר קומפקטי Anker USB-C 25W — שחור
₪76.00
מטען קיר קומפקטי Anker USB-C 25W — שחור
מאפיינים
| אחריות12 חודשים | דגםA2656L11 | יצרןAnker |
| סוג מוצרמטען קיר | צבעשחור | תאימותמכשירי Samsung, Apple, טלפונים ניידים וטאבלטים |
| הספק טעינה מקסימלי25W | טכנולוגיהPPS | יציאת טעינהUSB-C יחיד |
תיאור
מטען קיר Anker דגם A2656L11 בצבע שחור, בהספק טעינה מקסימלי של 25W בטכנולוגיית PPS, עם יציאת USB-C יחידה ותמיכה במכשירי Samsung, Apple, טלפונים ניידים וטאבלטים, ואחריות ל-12 חודשים.
מפרט טכני מטען קיר קומפקטי Anker USB-C 25W — שחור
כללי
| אחריות | 12 חודשים |
|---|---|
| דגם | A2656L11 |
| יצרן | Anker |
| סוג מוצר | מטען קיר |
| צבע | שחור |
| תאימות | מכשירי Samsung, Apple, טלפונים ניידים וטאבלטים |
טעינה
| הספק טעינה מקסימלי | 25W |
|---|---|
| טכנולוגיה | PPS |
| יציאת טעינה | USB-C יחיד |
| כניסת מתח | 100-240V~, 0.8A, 50-60Hz |
| מתח/זרם יציאה | 5V⎓3A, 9V⎓2.77A, 5-11V⎓2.75A |
| פרוטוקולי טעינה נתמכים | PPS |