ערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות Anker Eufy eufyCam 2C Pro 2K עם רכזת HomeBase — לבן
₪1299.00
ערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות Anker Eufy eufyCam 2C Pro 2K עם רכזת HomeBase — לבן
מאפיינים
| דגםT88613D1 | יצרןEufy | סוג מוצרערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות + רכזת |
| צבעלבן | אין (עבודה באמצעות חיבור מתח קבוע 5V/2A)סוללה נטענת עד 180 ימי עבודה | נפח אחסון16GB eMMC (עד 3 חודשי הקלטה) |
| סוג אחסוןeMMC (לא ניתן להרחבה) | נותן השירותהמילטון | סוג האחריותבמעבדות היבואן הרשמי |
תיאור
ערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות + רכזת Eufy דגם T88613D1 בצבע לבן, עם מצלמות ברזולוציה 2K (2560×1440), אחסון פנימי 16GB eMMC עד כ-3 חודשי הקלטה, זיהוי אדם מבוסס AI, קישוריות Wi-Fi 2.4GHz, סוללה נטענת עד 180 ימי עבודה, תאימות ל-Android, iOS ו-Apple HomeKit, משקל התחלתי כ-635 גרם, ואחריות לשנה במעבדות היבואן הרשמי ע"י המילטון.
מפרט טכני ערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות Anker Eufy eufyCam 2C Pro 2K עם רכזת HomeBase — לבן
כללי
| דגם | T88613D1 |
|---|---|
| יצרן | Eufy |
| סוג מוצר | ערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות + רכזת |
| צבע | לבן |
סוללה
| אין (עבודה באמצעות חיבור מתח קבוע 5V/2A) | סוללה נטענת עד 180 ימי עבודה |
|---|
אחסון
| נפח אחסון | 16GB eMMC (עד 3 חודשי הקלטה) |
|---|---|
| סוג אחסון | eMMC (לא ניתן להרחבה) |
אחריות
| נותן השירות | המילטון |
|---|---|
| סוג האחריות | במעבדות היבואן הרשמי |
| תקופת האחריות | שנה |
מעבד
| דגם מעבד | AI Human Detection |
|---|---|
| מעבד | AI |
מצלמה
| מצלמה | 2K (2560×1440) |
|---|
תוכנה
| מערכת הפעלה | תואם Android ו-iOS + Apple HomeKit |
|---|
תכונות נוספות
| משקל התחלתי | 635 גרם |
|---|
תצוגה
| רזולוציה | 2560×1440 |
|---|
תקשורת
| Bluetooth | לא צוין |
|---|---|
| Wi-Fi | Wi-Fi (2.4GHz) |