מארז מחשב ANTEC NX800 WHITE
₪487.00
מארז מחשב ANTEC NX800 WHITE
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעלבן | יציאות קדמיותUSB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
| מידותW=230 H=500 D=470mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX | Hard Drive 2.54+1 |
| Hard Drive 3.53 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)180 | הערותMax GPU Length ≤ 350mm |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע לבן, תומך בלוחות אם מסוג ATX, Micro ATX, E-ATX ו-Mini ITX. מידות המארז הן 230 מ"מ רוחב, 500 מ"מ גובה ו-470 מ"מ עומק. המארז כולל יציאות קדמיות USB 2.0, USB 3.0, חיבור Earphone/Mic ו-RGB Controller. תאורת ARGB משולבת במארז, עם אפשרות להתקנת 3 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-4+1 בגודל 2.5 אינץ'. גובה הקירור המקסימלי למעבד הוא 180 מ"מ, ועיצוב התרמי כולל מאווררים ARGB בקדמת המארז (2x200mm) ובחלק האחורי (1x120mm). אורך כרטיס גרפי מקסימלי נתמך הוא 350 מ"מ.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC NX800 WHITE
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | לבן |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 2.0 \ USB 3.0 \ Earphone/Mic \ RGB Controller |
|---|
מבנה
| מידות | W=230 H=500 D=470mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ E-ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Hard Drive 2.5 | 4+1 |
|---|---|
| Hard Drive 3.5 | 3 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 180 |
| הערות | Max GPU Length ≤ 350mm |
| סוג תאורה | ARGB |
| עיצוב תרמי | Included ARGB Fans Front 2x200mm & Rear 1x120mm |