כונן SSD פנימי SanDisk SSD Plus 1TB SATA III 2.5"
₪650.00
כונן SSD פנימי SanDisk SSD Plus 1TB SATA III 2.5"
מאפיינים
| דגםSDSSDA-1T00-G28 | יצרןSanDisk | סדרהSSD Plus |
| סוג מוצרכונן SSD | מהירות כתיבה515MB/s | מהירות קריאה545MB/s |
| טמפרטורת אחסון-40°C עד 85°C | טמפרטורת עבודה0°C עד 70°C | אורך100.5 מ"מ |
תיאור
כונן SSD פנימי SanDisk מסדרת SSD Plus דגם SDSSDA-1T00-G28 בנפח 1TB, בממשק SATA III 6Gb/s ובפורמט 2.5", עם מהירות קריאה עד 545MB/s ומהירות כתיבה עד 515MB/s, ואחריות מוגבלת לשלוש שנים.
מפרט טכני כונן SSD פנימי SanDisk SSD Plus 1TB SATA III 2.5"
כללי
| דגם | SDSSDA-1T00-G28 |
|---|---|
| יצרן | SanDisk |
| סדרה | SSD Plus |
| סוג מוצר | כונן SSD |
ביצועים
| מהירות כתיבה | 515MB/s |
|---|---|
| מהירות קריאה | 545MB/s |
טמפרטורה
| טמפרטורת אחסון | -40°C עד 85°C |
|---|---|
| טמפרטורת עבודה | 0°C עד 70°C |
מידות
| אורך | 100.5 מ"מ |
|---|---|
| גובה | 7 מ"מ |
| רוחב | 69.85 מ"מ |
עמידות
| זמן עבודה ממוצע (MTTF) | 1 מיליון שעות |
|---|
אחסון
| ממשק | SATA III 6Gb/s |
|---|---|
| סוג כונן | SSD |
| פורמט | 2.5" |
| נפח אחסון | 1TB |
אחריות
| סוג האחריות | אחריות מוגבלת |
|---|---|
| תקופת האחריות | 3 שנים |