Smart Full HD Laser Projector Optoma Photon Go with Google TV and Dolby Audio
₪4190.00
Smart Full HD Laser Projector Optoma Photon Go with Google TV and Dolby Audio
מאפיינים
| מערכת הפעלהGoogle TV | דגםPhoton Go | יצרןOptoma |
| סוג מוצרמקרן | הספק במצב המתנה0.5W | הספק עבודה60W - 85W |
| מתח הפעלהUniversal AC 100-240V ±10%~ 50/60Hz | עוצמת רעש32dB - 35dB | HDMI1x HDMI 2.0 (ARC) |
תיאור
מקרן Optoma דגם Photon Go עם מערכת הפעלה Google TV, רזולוציית 1080p Full HD (1920x1080) וטכנולוגיית הקרנה DLP® עם מקור אור DuraCore MultiColor Laser, בהירות 650 lumens ויחס הקרנה 0.18:1, מתאים להקרנה בגודל 60" עד 100", עם פוקוס אוטומטי, תיקון טרפז אוטומטי והקרנת 360°. כולל זוג רמקולים בהספק 2x10W עם Dolby Audio, תמיכה ב-Google Assistant, אפליקציות Netflix, YouTube, Disney+ ו-Prime Video, ושיקוף מסך באמצעות Google Cast. כולל חיבורי USB-C, USB-A, HDMI 2.0 (ARC) ו-S/PDIF, קישוריות Wi-Fi 5GHz ו-Bluetooth דו-כיווני, משקל 1.72 ק"ג, ואחריות לשנה ע"י יבואן רשמי.
מפרט טכני Smart Full HD Laser Projector Optoma Photon Go with Google TV and Dolby Audio
כללי
| מערכת הפעלה | Google TV |
|---|---|
| דגם | Photon Go |
| יצרן | Optoma |
| סוג מוצר | מקרן |
אנרגיה
| הספק במצב המתנה | 0.5W |
|---|---|
| הספק עבודה | 60W - 85W |
| מתח הפעלה | Universal AC 100-240V ±10%~ 50/60Hz |
| עוצמת רעש | 32dB - 35dB |
חיבורים
| HDMI | 1x HDMI 2.0 (ARC) |
|---|---|
| USB | 1x USB-C power, 1x USB-A power 1A |
| אוזניות | S/PDIF |
מימדים
| מידות | 252 x 157 x 62 מ"מ |
|---|---|
| משקל | 1.72 ק"ג |
קישוריות
| Bluetooth | דו כיווני |
|---|---|
| Wi-Fi | WiFi 5GHz |
שירות חכם
| אפליקציות מותקנות מראש | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
|---|---|
| מערכת הפעלה | Google TV |
| סייען קולי | Google Assistant |
| שיקוף מסך | Google Cast |
תכולה
| כבל ומטען | Adaptor (100W), Power cord (Type-C) |
|---|---|
| מסמכים | Basic user manual |
| מקרן | 1 |
| שלט רחוק | 1 |
אחריות
| סוג האחריות | יבואן רשמי |
|---|---|
| תקופת האחריות | שנה |
שמע
| הספק רמקולים | 2x10W |
|---|---|
| טכנולוגיה | Dolby Audio |
תצוגה
| בהירות | 650 lumens |
|---|---|
| טכנולוגיית תצוגה | DLP® |
| יחס הקרנה | 0.18:1 |
| יישור מסך | Vertical auto keystone |
| מיקוד | Auto focus |
| מקור אור | DuraCore MultiColor Laser |
| שיטת הקרנה | 360° |
| תיקון טרפז | Horizontal +/-10°, Vertical +/-5°, Auto vertical |
| גודל מסך | 1.52m ~ 2.54m (60" ~ 100") diagonal |
| רזולוציה | 1080p Full HD (1920x1080) |