מארז מחשב ANTEC P7 SILENT
₪282.00
מארז מחשב ANTEC P7 SILENT
מאפיינים
| סוג מארזMid Tower | צבעשחור | יציאות קדמיותUSB 3.0 \ Earphone/Mic |
| מידותW=210 H=470 D=445mm | תאימות ללוח אםATX \ Micro ATX \ Mini ITX | Bays 5.251 |
| Hard Drive 2.52+2 | Hard Drive 3.52 | גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ)160 |
תיאור
מארז Mid Tower בצבע שחור, תומך בלוחות אם מסוג ATX, Micro ATX ו-Mini ITX, במידות W=210mm, H=470mm, D=445mm. המארז כולל יציאות קדמיות USB 3.0 ואוזניות/מיקרופון, עם מקום ל-1 Bay 5.25, 2 כונני Hard Drive בגודל 3.5 אינץ' ו-2+2 כונני Hard Drive בגודל 2.5 אינץ'. גובה מקסימלי לקירור מעבד הוא 160mm, ועיצוב תרמי כולל מאוורר אחורי בגודל 120mm ומאוורר קדמי בגודל 120mm. אורך מקסימלי לכרטיס גרפי הוא 390mm.
מפרט טכני מארז מחשב ANTEC P7 SILENT
כללי
| סוג מארז | Mid Tower |
|---|---|
| צבע | שחור |
חיבורים
| יציאות קדמיות | USB 3.0 \ Earphone/Mic |
|---|
מבנה
| מידות | W=210 H=470 D=445mm |
|---|---|
| תאימות ללוח אם | ATX \ Micro ATX \ Mini ITX |
נוסף
| Bays 5.25 | 1 |
|---|---|
| Hard Drive 2.5 | 2+2 |
| Hard Drive 3.5 | 2 |
| גובה מקסימלי קירור למעבד (ממ) | 160 |
| הערות | Max VGA Length 390mm |
| עיצוב תרמי | Included Fan Rear 1x120mm & Front 1x120mm |